Výběr správné hudby na obřad

V případě, že si objednáte u mne i nazvučení svatebního obřadu vám ochotně a velmi rád poradím, jakou hudbu na obřad vybrat. A co si budeme povídat, někdy je to pořádně tvrdý oříšek…
Měla by to být hudba, která vás charakterizuje, kterou máte rádi, dobře ji znáte nebo se vám jen líbí! Vaše oblíbené písně jsou k dispozici také v jiných verzích než tak, jak je většinou známe z éteru.

Kolik písní na obřad bude potřeba


Všechny matriky v ČR to mají stejné. Proto doporučuji song pro usazení hostů, song pro ženicha a song pro družbu s nevěstou. Při řeči oddávajícího je možné také hrát lehce podbarvenou hudbou, zde ale záleží na oddávajícím, aby byl dostatečně slyšet. Zeptejte se proto předem oddávajícího, jestli mu nedělá problém mluvit na mikrofon nebo port. Obojí beru s sebou na každou svatbu.
V okamžiku výměny prstýnků a prvního polibku doporučuji další hodně romantický song, který dohraje postupně ke gratulacím. Při 40 svatebních hostech doporučuji 3-4 písně, dále je pak ještě možné zařadit jednu na samotný závěr při odchodu špalírem. Zde najdete ukázky nejoblíbenějších songů na svatební obřad.

Ukázky svatebních písní na svatbu

Christina Perry – A Thousand Years