Jak se pohybují ceny za služby svatebního DJ

Na kolik vyjdou služby svatebního DJ? V průměru cena začíná na částce 12.000 Kč. Pokud hledáte nižší cenu, tak je vám zřejmě úplně jedno, kdo se postará o zábavu a jakým způsobem bude celý večer probíhat a co všechno se bude hrát. Doporučuji v takovém případě vyhledat nějakého začátečníka, který do mikrofonu neřekne jediné slovo a o citu při výběru hudby ani nemluvím…. určitě ušetříte!
Komu ale záleží na tom, aby se hosté bavili, Vaší svatbu si dlouho pamatovali jako skvělou párty, tak určitě pokračujte a přečtěte si podrobně celý článek, kde najdete cenu za párty i za obřad.

Jaká bude cena DJ za svatební párty?

cena za službu svatebního DJ začíná na částce 14.000 kč
Částka obsahuje vše od kvalitní techniky až po produkci. Dále obsahuje produkci, moderování her, soutěží a koordinaci celého dne, včetně dopravného na místo svatby a začátek, jak časově potřebujete. Osobně patřím mezi zastánce, že přijet na místo až večer a proplétat se s technikou kolem svatebních hostů, není úplně profesionální a taky nevypadá vůbec dobře. Navíc mám možnost se se svatebčany před párty seznámit a udělat si obrázek o večerní produkci, co mají rádi, jakou muziku mají rádi, jaká překvapení chystají atd. Např. u jiných kolegů je příjemná muzika k obědu za příplatek!

Od kdy do kdy hrajete za tuto cenu na svatbě?

Jak už bylo řečeno. Cena za DJ na svatbu začíná od 14.000 Kč a obsahuje veškeré vybavení, které je třeba. Platí od, jak vy časově potřebujete, do 02 hod. ráno. Poté je příplatek 1 hod./1.000 Kč
V případě, že hosté stále tančí a vy chcete produkci prodloužit, není problém. Od skvělé zábavy neutíkám! Počítat příplatek nebudu ani pár minut po 02 hod. ranní.

Jaká bude cena za nazvučení svatebního obřadu?

Nazvučení obřadu a oddávajícího je služba příplatková symbolickou částkou ve výši 2.000 Kč.
Pokud si nevíte rady s výběrem vhodné hudby na obřad, rád vám pomůžu a poradím. Pár tipů na příchod nevěsty nebo ženicha najdete pro isnpiraci ZDE.

Sjednejte si před svatbou schůzku

Pro více informací mě neváhejte kontaktovat ZDE
Některé odpovědi na vaší otázku vám rád zodpovím osobně na schůzce, po telefonu nebo e-mailu. Některé odpovědi najdete i na stránkách djnasvatbu.info