Jsem jiný svatební DJ

Jako DJ NA SVATBU provázím 20 let. Celý život pracuji v médiích jako moderátor a diskžokej na akcích všeho druhu jako jsou plesy, firemní eventy, narozeninové oslavy, ale hlavně to jsou svatby, které miluji ze všeho nejvíc! Je krásné být u toho, když si dva lidé řeknou ANO a pak vzpomínají oni i jejich hosté celý život na svůj krásný den a skvělou zábavu, kde se bavili všechny generace.

Co nabízí svatební DJ za služby?

Především zábavu! Zábavu na kterou budete vzpomínat celý život! Je skutečně velký rozdíl objednat si začátečníka resp. amatéra za pár korun nebo si najmout na svůj Velký den zkušeného profesionála za kterého hovoří stovky svateb a spokojených klientů. Pokud vám není jedno, jaký průběh bude mít vaše svatební párty, pak si doporučuji připlatit. Za svatební párty si účtuji 14.000 Kč bez nazvučení obřadu. Tam je příplatek 2.000 Kč. Podrobnosti najdete na stránce Ceník DJ na svatbu

Spolehlivost, profesionalita a vhodný DJ na svatbu

DJ NA SVATBU Petr Berka se snaží už celou řadu let nabízet nejlepší služby po celé ČR! Ročně odehraji až padesátku svateb! Toto číslo hovoří o naprosté spokojenosti a důvěře mých klientů za což také velice děkuji. Posouvá mě to přesně tím směrem, kterým jsem se vydal na hodně dlouhou cestu.
Nabízím špičkovou zvukovou a světelnou techniku, ty největší hity, které zná každý z nás, mluveným slovem provázím celým dnem včetně večerní zábavy, moderování her atd. V ceně, oproti jiným dj’s kolegům nabízím i podbarvení slavnostní hostiny. Vhodně zvolenou hudbou k obědu navodíme tu správnou a příjemnou atmosféru vaší svatby!

Vždy se snažím klientům na svatbě vyjít maximálně vstříc

Malé svatby do 20 hostů nebo ty velké o 100 a více lidech. Je jedno, kolik bude hostů. Pokaždé se snažím o dobře odvedenou práci, aby zábava na svatbě měla vždy ty správné otáčky. Mám bohaté zkušenosti se svatbami po celé republice mnoho let a vždy vám udělám to, co na očích uvidím! Moderování celého dne, písničky na přání, skladby na společenské tance, dechovka, country, oldies hity, nejnovější hity a pochopitelně i CZ a SK hity včetně rockových pecek atd. Za celou kariéru mám repertoár opravdu hodně široký. Váš výběr oblíbených songů přizpůsobím na svatební párty na schůzce, kde proberem celý Váš den od A do Z včetně hudby na obřad.

Jak probíhá takový svatební den?

V případě nazvučení svatebního obřadu vám na schůzce poradím s vhodnou hudbou k obřadu. Po obřadu se odeberete na focení s rodinou a přáteli a já si zatím přesunu a připravím aparaturu do dějiště svatební hostiny a posléze i párty. Produkce může být v letních obdobích i venku.
K obědu vám pustím příjemné skladby, aby nebylo slyšet jen cinkání příborů a lžiček. To přece jen nezní úplně dobře…

A co něco navíc od DJ na svatbu?

Po obědě je možnost proložit čas hezkou svatební hrou, krájet dort nebo říct jinou aktivitu v programu, která čeká svatebčany v případě, že se pojedete fotit. Večerní párty začíná vždy prvním tancem na který vás po večeři pozvu, představím se, popřeji všem hezkou zábavu, prozradím, co nás všechno ještě v programu čeká a na co se mohou těšit a pak je už večerní zábava plně v mé režii. Vy se už jen dobře bavte! Neustále zvu na taneční parket, volím série jednotlivých skladeb tak, aby si každý přišel na své. Po prvním tanci následují i tance pro rodiče. Pokud nechcete nikoho ošidit, doporučuji pro rodiče skladby dvě. Pokud stihnete rodiče vystřídat, pak můžeme zvolit jen jeden song nebo dokonce žádný. Vše záleží na vašem přání! A já pro vaší maximální spokojenost, jak už bylo napsáno výše, udělám všechno!! Ostatně podívat se můžete i na reference SEM nebo na FB profil, kde najdete další hodnocení mých služeb DJ NA SVATBU.