DJ na svatby, který každou svatbu pozvedne na vyšší level

Vítejte na stránkách DJ na svatby! Pokud jste zavítali na tyto stránky, dost možná hledáte vhodného DJ na svatby. Na internetu je jich několik stovek, kteří si z klubu „odskočí“ na svatbu, ale má specializace je pouze na svatby a každým rokem odehraji až 50 svateb. Zažil jsem svatby pro 15, ale i pro 300 svatebčanů! Roztancuji i vaše „netančící“ svatebčany!

Svatební moderátor a DJ na svatby

Moje jméno je Petr Berka. Muzikou žiji od svých 17 let, kdy jsem roztáčel „cédéčka“ na diskotékách po celém kraji. O rok později jsme vyhrál výběrové řízení na moderátora v Rádiu Kiss Proton. Časem to bylo i Hitrádio FM PLus a za svou osobní výhru považuji, že jsem působil v nejposlouchanějším čase i na celoplošné stanici Ráááádia Impuls. Jako DJ a moderátor dělám show od svých 18 let. Na trhu, kde si v dnešní době říká skoro každý druhý DJ NA SVATBU, jsem se si udělal jméno dobře odvedenou prací a měl tu čest zahrát na svatbách i známým osobnostem. Mohu říci, že po 20 letech jsem na opravdovém vrcholu, co se týká nabízených služeb a patřím, dovolím si tvrdit, mezi nejlepší hráče na trhu!

Výběr vhodného DJ na svatbu- nejsem DJ z klubu

Svým jménem vám ručím za profesionalitu, která byla, je a bude vždy na prvním místě tou nejvyšší prioritou. Svým vystupováním a mluveným projevem dodám celému svátečnímu dni nezapomenutelný punc krásného dne, kterým svatba bezpochyby je a bude. Ať už se jedná o malé, střední nebo velké svatby, vždy se snažím bavit hosty skvělou muzikou, kterou znají všichni a nestane se tak, že si řeknete, tak tohle neznám! Každá svatba se skládá z několika věkových kategorií a tak si každý svatebčan musí přijít na své a slyšet své oblíbené písničky. A pokud se tak nestane, rád zahraji i na přání! Muziku před svatbou společně doladíme k dokonalosti třeba na schůzce.

Svatbou neprovází jen DJ, ale i profesionální moderátor

Celým svatebním dnem provázím jako moderátor a předávám informace co, kdy, kde a jak. Pozvu Vás na novomanželský tanec, představím se a popřeji hezkou zábavu. Během večera neustále zvu na taneční parket, hecuji svatebčany a moderuji i svatební hry. Mimochodem….
Už jste slyšeli mluvit do mikrofonu normálního DJ např. z klubu a profesionálního moderátora? Nemusím rozepisovat, jak velký je to rozdíl a přitom každý si říká DJ na svatby. Bohužel…

Cit pro výběr správné hudby nemá každý DJ! Pozor na to!!

To samé platí i při výběru vhodných písniček, které s opravdovým citem vybírám během aktuální nálady a zábavy celé svatební párty. Nezahraji nic, co vy a vaši hosté neznáte a veškerá muzika jsou ty největší hity! Pokud je vám jedno, co hraje a v jakém pořadí, vám tak doporučím objednat si jukebox nebo toho nejlevnějšího, co si říká jukebox na svatby. Pokud chcete, aby se hosté bavili a dlouho nezapoměli na vaší skvělou párty, koukněte prosím na stránku DJ NA SVATBU. Nebo se podívejte rovnou na recenze od spokojených klientů. Najdete je na FB nebo na stránkách djnasvatbu.info. Fotografie z každé svatby nebo krátké video pak hledejte na Instagramu (klikněte na odkaz) nebo dole na titulní straně ZDE.

Profesionální DJ na svatby a moderátor. Jako DJ svateb mám za sebou již více jak 800 svatebních oslav!
DJ na svatby a svatební moderátor